Budowa Obiektów Przemysłowych

budowa obiektow premyslowych

 

Główną sferą działalności firmy Dip-Stal jest kompleksowa budowa obiektów przemysłowych i hal o różnym przeznaczeniu, funkcji, konstrukcji oraz technologii wykonania.
Naszym Klientom możemy zaoferować fachową pomoc na każdym etapie planowanej inwestycji. We własnym zakresie wykonujemy całość prac ogólnobudowlanych, sprawując kontrolę nad prawidłowym przebiegiem robót, terminowością i jakością. 

Budujemy obiekty przemysłowe, w tym hale stalowe i żelbetowe o zróżnicowanej geometrii, jedno- i wielonawowe z dachem płaskim oraz jedno-, dwu- lub wielospadowym. Układ konstrukcyjny każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz wymaganej nośności. 

Nasze hale przemysłowe mogą być wyposażone w suwnice, attyki, kanały technologiczne, bocznicę kolejową oraz doki i bramy umożliwiające dostęp do towaru i rozładunek surowców. Budowa hal to również montaż okien, drzwi, bram i doków, naświetli dachowych, klap dymowych, ścian wewnętrznych, witryn aluminiowych i innych akcesoriów niezbędnych do eksploatacji budynku 

Naszym Klientom gwarantujemy szybką realizację, bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonania. 

Stale polepszamy naszą politykę jakości w trosce o zadowolenie Klienta. Na każdej budowie wprowadzamy wewnętrzny system zarządzania jakością, przestrzegamy procedur jej zapewnienia, posiadamy certyfikaty ISO.