Hale Dla Rolnictwa

hale dla rolnictwa

Oferowana przez naszą firmę konstrukcja stalowa hali wykonana jest z atestowanych profili gorącowalcowanych. Stal przygotowana do klasy czystości Sa2,5. Malowanie farbą epoksydową do grubości 120 mikronów powoduje, że hala staje się odporna na czynniki zewnętrzne i wyróżnia się trwałością oraz bezpieczeństwem. Płatwie dachowe oraz oryglowanie ścienne wykonane z ocynkowanych zimnogiętych profili typu „Z” umożliwiają łatwy montaż płyty warstwowej. Prefabrykacja odbywa się zgodnie z obowiązującą normą EN 1090-2. Oferowana hala obudowana jest w całości blachą trapezową renomowanych producentów o grubości 0,5mm na ścianach oraz 0,7mm na dachu. Budynek zawiera jedną bramę segmentow PU40mm z napędem elektrycznym, 1 szt. drzwi ocieplane PU40mm. W cenie wliczony jest komplet obróbek blacharskich z orynnowaniem. CENA ZAWIERA MONTAŻ zarówno konstrukcji jak i obudowy z akcesoriami. 

Wykonujemy projekty budowlane branży konstrukcyjnej każdej hali. Dyplomowani i wykwalifikowani inżynierowie budownictwa odpowiedzialni za sporządzenie projektu, udzielają doradztwa w zakresie wybierania odpowiednich rozwiązań w projektowaniu konstrukcji. Wyspecjalizowane ekipy są gotowe do wykonanie fundamentów, montażu konstrukcji stalowych i obudowy z płyta warstwowych lub blachy trapezowej w całej Polsce. 

Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować i sprefabrykować oraz kompleksowo wybudować halę. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami stali, blach, płyt warstwowych, okien, świetlików jednocześnie gwarantując atrakcyjne ceny. Nasze ekipy montażowe sprawnie i profesjonalnie zajmą się każdym etapem budowanej hali. Na naszych aukcjach i stronie internetowej można zobaczyć inne przykładowe realizacje. Dział handlowy chętnie odpowie na Państwa pytania oraz doradzi rozwiązania niezależnie czy jest to hala magazynowa, budynek inwentarski, produkcyjny czy inny obiekt halowy specjalnego przeznaczenia.