Hale Stalowo-Magazynowe

hale stalowo magazynowe

Oferowana przez naszą firmę konstrukcja stalowa hali wykonana jest z atestowanych profili gorącowalcowanych. Stal przygotowana do klasy czystości Sa2,5. Malowanie farbą epoksydową do grubości 120 mikronów powoduje, że hala staje się odporna na czynniki zewnętrzne i wyróżnia się trwałością oraz bezpieczeństwem. Płatwie dachowe oraz oryglowanie ścienne wykonane z ocynkowanych zimnogiętych profili typu „Z” umożliwiają łatwy montaż płyty warstwowej. Prefabrykacja odbywa się zgodnie z obowiązującą normą EN 1090-2.
Oferowana hala obudowana jest w całości płytami warstwowymi renomowanych producentów z rdzeniem poliuretanowym o grubości 100 mm na ścianach oraz 120mm na dachu. W cenie wliczony jest świetlik dachowy łukowy poliwęglanowy, umieszczony w kalenicy o wymiarach szerokości 2,6m x 42m długości. Budynek zawiera dwie sztuki bram segmentowych PU40mm z napędem elektrycznym, 1 szt. drzwi ocieplanych PU40mm oraz komplet obróbek blacharskich z orynnowaniem.

  • Gwarancja jakości: Wszystkie projekty wykonywane przez inżynierów budowlanych Dip-Stal, bezwarunkowo uwzględniają obowiązujące normy oraz są wykonywane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. Nasze konstrukcje posiadają 36 miesięczną gwarancję.
  • Certyfikaty: godnie z obowiązującymi przepisami przedsiębiorstwa wytwarzające konstrukcje stalowe, są zobligowane do certyfikowania Zakładowej Kontroli Produkcji na zgodność z EN 1090-1. Pozwala to na oznakowywanie wytworzonych konstrukcji znakiem CE. Nasza firma posiada wyżej wymieniony certyfikat, dzięki czemu nasze budynki można spotkać nie tylko w Polsce, lecz również w wielu miejscach poza granicami kraju.