Kontenery Budowlane

Kontenery budowlane producent

Kontenery Budowlane

Kontenery budowlane produkowane przez DIP-STAL  wykorzystywane są najczęściej przez przedsiębiorstwa stanowiąc dla nich zaplecza socjalno-biurowo-magazynowe. Kontener biurowy dla kadry kierowniczej to biuro budowy, kontener socjalny dla pracowników budowlanych to podręczne zaplecze: szatnia, podręczny magazyn lub nawet kontenery mieszkalne w których znajdują nocleg podczas pracy daleko od domu.

Kontenery biurowe i socjalne

Produkowane są jako zunifikowane, samodzielne i samowystarczalne budynki modułowe. W zależności od przeznaczenia mówimy o nich kontenery budowlane lub kontenery socjalne. Bez względu jednak na przeznaczenie są zawsze zaopatrzone w instalacje: elektryczną i grzewczą – po ustawieniu w miejscu przeznaczenia są gotowe do użytkowania jako biuro lub zaplecze socjalne. Zgodnie z nazwą mogą służyć jako biuro do wszelkiej działalności gospodarczej.

Można  przy ich pomocy urządzić dowolne biuro, stacjonarne lub tymczasowe, w miejscu stałym lub w terenie.  Po zakończeniu Inwestycji  lub spełnieniu swojego zadania kontener może zostać przewieziony w inne miejsce. Kontenery mają trwałą i wytrzymałą konstrukcję dzięki czemu można je transportować wiele razy i używać przez długi okres czasu w różnych miejscach.

Kontenery socjalne WC

Tak wyglądają nasze kontenery socjalne WC

 

 

Kontenery biurowe na zamówienie

Występują w kilku odmianach i wersjach wyposażenia – oprócz standardowych rozmiarów (które zresztą również można zmieniać) mogą posiadać różnego rodzaju ściany, różne ilości i rozmieszczenie okien i drzwi, a nawet dodatkowe wewnętrzne ściany działowe i drzwi wewnętrzne.

Nasze produkty poprawiają codzienną jakość życia , co często słyszymy od naszych Klientów ! Razem z nami stworzysz wyjątkowe konstrukcje, które w pełni odzwierciedlają Twoje oczekiwania. Dlaczego akurat My ? Kontenery Dip-Stal odznaczają się optymalnymi parametrami, które są dostosowane  nawet do najbardziej ekstremalnych warunków oraz indywidualnych preferencji. Niezależnie od uwarunkowań, gwarantujemy  że spełniają one nie tylko najwyższe normy bezpieczeństwa, ale również higieny i czystości. Kontenery budowlane, biurowe, socjalne czy mieszkalne – sam wybierz rozwiązanie które najbardziej pasuje do Ciebie !  Kontenery marki Dip-Stal to przede wszystkim wysoka jakość oraz doskonała precyzja wykonania .

Zobacz nasze produkty w naszej GALERII